TR RU AR EN FR
+90 216 593 44 41
Neden GMP ?

GMP İlaç Üretiminde Dünyada Kabul Edilen En Yüksek Kalite Sistemidir.

Validasyon
GMP kapsamında kullanılan sistem ve yöntemlerin sürekli doğru, kesin, geçerli ve güvenilir olduklarını kanıtlamak için validasyon çalışmaları yürütürüz.
Stabilite
Ürünlerimizin fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik özelliklerinin uluslar arası otoriteler tarafından kabul edilen koşullarda kararlılıklarını kanıtlama çalışmaları yürütürüz.
İmpürite
Başlangıç hammaddelerinden ya da üretim prosesi sırasında tamamlanmamış yada ikincil reaksiyonlardan gelebilecek istenmeyen bileşenleri ve miktarlarını tespit ederiz.
Kalibrasyon
GMP kapsamında üretim ve kalite kontrol alanlarında ölçüm yapmak amacıyla kullandığımız ekipmanların sürekli doğru ve güvenilir olmaları için kalibrasyon işlemlerini düzenli olarak takip ederiz.
Kalifikasyon
GMP kapsamında kullandığımız ekipmanların üretim ve kalite kontrol çalışmalarına uygun nitelikte olduklarını kalifikasyon çalışmaları ile kanıtlarız.
Ürün Serbest Bırakma
Tüm ürünlerin üretim kayıtları, başlangıç malzemeleri, yarı mamul ve bitmiş ürün kontrolleri Kalite Güvence departmanı tarafından incelenerek ürünün piyasaya verilmesine izin verilir.
Onaylı Tedarikçi
Ürünlerimizde kullanılan tüm etken madde üreticileri GMP sertifikasına sahiptir.

E-BÜLTENE KAYIT OL